Ana sayfa | Kurumsal | Neden Brink’s

Neden Brink’s

Güç ve Kararlılık

Brink’s hizmetleri, güvenilirlik ve itimatla, sürekli aynı hizmet kalitesini koruyarak, günümüz ve yarının ekonomik koşullarının üstesinden gelmeye hazır bir güç ve kararlılık temeli üzerine inşa edilmiştir.

Risk Yönetimi

Güvenlik ve emniyet Brink’s’in temel prensibidir. Bu prensip, şirketlerin riskleri yönetmesi ve azaltmasına yardımcı olmak üzere, sektöründe öncü hizmetler ve teknolojilere dönüşmüştür.

Hizmet Kalitesi

Brink’s, ileri teknolojisi ile proaktif hizmet vermekte olup, dünyanın en başarılı ve en deneyimli risk yönetimi ve lojistik uzmanlarını işe almakta ve istihdam etmektedir.

Güvenilirlik

150 yılı aşkın üstün performans ve dünya standartlarındaki lojistik çözümleriyle Brink’s, sektördeki en güvenilir isim olarak adını duyurmuştur.

Özel Çözümler

Brink’s in ekip üyeleri müşterilerin varlıklarını korumak ve güvenli lojistik süreci boyunca ek değer sağlamak üzere tasarlanmış olan özel çözümler yaratmak için deneyimlerini ve risk yönetimi uzmanlıklarını kullanmaktadır.

Yenilikler

Brink’s dünya çapındaki müşterilerin gittikçe daha da karmaşık hale gelen güvenlik ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmak üzere daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli çözümler sunan yeni teknolojilerin bulunması konusunda en ön sıralarda yer almaktadır.

 
cartier pasha bracelet link push button deployment clasp replica fendi tag heuer aquaracer rubber black ft6027 hublot price list louis vuitton replica handbags cartier ballon bleu price rolex 6240 chanel replica handbags fake tag heuer formula one guide patek philippe sky moon tourbillon 5002p replica chanel replica rolex oyster perpetual datejust 31mm lady model rose gold jam tangan termahal dan termewah di dunia replica prada aquaracer calibre 5 price watch discussion forums prada replica bags