Ana sayfa | Kurumsal | Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Yaptığımız işlerde en temel değerlerimiz bizlere yön vermektedir. Kendini işine adamış çalışanlarımız, Brink’s’in itimat, dürüstlük, saygı, kalite, yenilik ve güvenlikle ilgili standartlarını en üst seviyede tutmaktadır.

Bu temel değerler eksiksiz bir şekilde yaptığımız tüm işlere yön vermekte ve bir şirket olarak bizim gerçekte neleri önemsediğimizi göstermektedir.

Brink’s’in misyonu açıktır: Güvenli Lojistik Çözümlerinde dünya lideri olmak. Küresel aktif tabanımız, tecrübemiz, teknolojimiz şirketimizin sürekli büyümesini ve başarısını temin etmektedir. 

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiğimiz tüm taşıma hizmetlerinde bütün sorumluluk Brink’s’e aittir.

 
cartier pasha bracelet link push button deployment clasp replica fendi tag heuer aquaracer rubber black ft6027 hublot price list louis vuitton replica handbags cartier ballon bleu price rolex 6240 chanel replica handbags fake tag heuer formula one guide patek philippe sky moon tourbillon 5002p replica chanel replica rolex oyster perpetual datejust 31mm lady model rose gold jam tangan termahal dan termewah di dunia replica prada aquaracer calibre 5 price watch discussion forums prada replica bags