Ana sayfa | Kurumsal | Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Dünya Çapında, Güvenli Lojistik

1859 yılında kurulan Brink’s 6 kıtada 110’dan fazla ülkede 70.000’in üzerinde çalışanı ile güvenli lojistik sektöründe kıyaslanamaz bir güven ve verimlilik sunan, rakipsiz bir global kapsama alanı, 900 tesisi ve 9300 taşıt ağı vasıtası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Brink’s şirketinin global liderliği, şirketin güvenli lojistik sektöründeki en güvenilir isim olarak ün kazandığı güven ve dürüstlük mirası üzerine kurulmuştur.

Günümüzde dünya çapında şirketler en değerli varlıklarını Brink’s e emanet etmektedir.

Brink’s yüksek değerdeki kıymetlerin dünya genelindeki nakliyesi, nakit ve madeni para işleme, ATM hizmetleri, güvenlik hizmetleri ve gelişmiş teknolojisi ile üstün koruma ve güvenli lojistik çözümleri sunan global bir şirkettir.

 
cartier pasha bracelet link push button deployment clasp replica fendi tag heuer aquaracer rubber black ft6027 hublot price list louis vuitton replica handbags cartier ballon bleu price rolex 6240 chanel replica handbags fake tag heuer formula one guide patek philippe sky moon tourbillon 5002p replica chanel replica rolex oyster perpetual datejust 31mm lady model rose gold jam tangan termahal dan termewah di dunia replica prada aquaracer calibre 5 price watch discussion forums prada replica bags