Ana sayfa | İnsan Kaynakları | İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Güvenli lojistik ve zırhlı taşıma işine kendini adamış bir şirket olarak, zevkle ve istekle işine bağlı, ayrıcalıklı yetenek ve kararlılıkta olan kişileri arıyoruz.

Brink’s, en alt düzeyden, yönetici pozisyonlarına kadar olan kariyer yelpazesinde uygun adaylara çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Hedefimiz, iş ortamında ve dışında gelişmenize yardımcı olacak ve teşvik edecek fırsatlarla kariyerinizde ilerleme kaydetmenize yardımcı olmaktır.

Brink’s, sektörde çok yol kat ederek büyük gelişmeler göstermiştir. Güvenli lojistik endüstrisinde yaptığımız yenilikler ve yarattığımız olumlu etkiyle gerçekten gurur duymaktayız. Ancak, başarımızı atfedebileceğimiz ana nedenlerden birinin, bizimle birlikte hareket eden ve kendini mesleğine adamış çalışanlarımız olduğunun bilincindeyiz.

Brink’s çalışanları kendi alanlarında en iyi ve en başarılı olanlarıdır. Çalışanlarına ve ailelerine değer veren bir şirketiz. Ayrıca yeni fikirleri ve ödül faktörünü geliştiren dinamik ve iddialı bir şirket kültürüne sahibiz.

Ortak hedefleri birlikte gerçekleştirmek amacıyla farklı altyapılardan gelip, değişik iş deneyimlerine ve kültürlerine sahip kişilerden oluşan bir ekip yaratmak en büyük hedefimizdir.

Brink’s, mesleki hedeflerinizi gerçekleştirip kariyer yapmak için size fırsatlar sunar. Bize katılın!

 
cartier pasha bracelet link push button deployment clasp replica fendi tag heuer aquaracer rubber black ft6027 hublot price list louis vuitton replica handbags cartier ballon bleu price rolex 6240 chanel replica handbags fake tag heuer formula one guide patek philippe sky moon tourbillon 5002p replica chanel replica rolex oyster perpetual datejust 31mm lady model rose gold jam tangan termahal dan termewah di dunia replica prada aquaracer calibre 5 price watch discussion forums prada replica bags