Ana sayfa | Hizmetler | Uluslararası Güvenli Lojistik

Uluslararası Güvenli Lojistik

Türkiye’de ve Dünya’nın Her Yerinde Güvenli Lojistik!

Brink’s, değerli taşlar, mücevherat, kıymetli madenler, teminatlar, nakit para, güvenli veri ve diğer emtia dahil tüm değerli eşyalarla ilgili güvenli lojistik hizmeti sağlayan dünya çapında öncü bir şirkettir. Teslim alma aşamasından son teslim etme noktasına kadar kıymetli eşyalarınızın güvenli nakliyesiyle riskinizi yönetme konusunda uzmandır.

Bankalar, hükümetler, maden, elmas ve mücevher şirketleri, üreticiler ve dünyanın her tarafındaki değişik iş kollarıyla çözüm ortaklığında deneyimli bir kuruluştur.

Sevkiyatınızın güncel durumunu takip etmek için: Track & Trace

 
cartier pasha bracelet link push button deployment clasp replica fendi tag heuer aquaracer rubber black ft6027 hublot price list louis vuitton replica handbags cartier ballon bleu price rolex 6240 chanel replica handbags fake tag heuer formula one guide patek philippe sky moon tourbillon 5002p replica chanel replica rolex oyster perpetual datejust 31mm lady model rose gold jam tangan termahal dan termewah di dunia replica prada aquaracer calibre 5 price watch discussion forums prada replica bags