Ana sayfa | Hizmetler | Para İşleme Hizmetleri

Para İşleme Hizmetleri

Elektronik ödeme kullanımında ki artışa rağmen, ödeme araçlarının önemli bir bölümünü nakit oluşturmaya devam etmektedir. Bugün, her zamankinden fazla olarak, tüm profesyonel şirketler nakit ödemelerini daha etkin bir biçimde işlemenin ve yönetmenin yollarını aramaktadır.

Para işleme ihtiyacınızı Brink’s’e devrettiğinizde, önemli kaynak harcadığınız Para işleme faaliyetlerinizi uzmanlığa, gelişmiş nakit merkezlerine ve önemli miktarda nakdi, sadece Brink’s’in sağlayabileceği bir sürat, doğruluk ve güvenlikle işleyebilecek eğitimli personellere sahip bir şirkete devretmiş olursunuz.

Brink’s Türkiye, bankalar, kurumsal şirketler, perakende mağazalar, zincir mağazalar dahil banknot ve madeni paranın yoğun olarak kullanıldığı birçok işletmeye Para İşleme Hizmeti sağlıyor.

Her işlemde, Güvence, Eğitimli Uzmanlar, Üstün Güvenlik sizin hizmetinizde olacaktır.

Sahip olacağınız avantajlar: Yüksek hızda para işleme - Artan doğruluk ve kesinlik - Maliyet tasarrufu - Daha düşük risk.

 
cartier pasha bracelet link push button deployment clasp replica fendi tag heuer aquaracer rubber black ft6027 hublot price list louis vuitton replica handbags cartier ballon bleu price rolex 6240 chanel replica handbags fake tag heuer formula one guide patek philippe sky moon tourbillon 5002p replica chanel replica rolex oyster perpetual datejust 31mm lady model rose gold jam tangan termahal dan termewah di dunia replica prada aquaracer calibre 5 price watch discussion forums prada replica bags