Ana sayfa | Hizmetler | Küçük Paket Gönderileri (LVP)

Küçük Paket Gönderileri (LVP)

160 yılı geride bırakan deneyimiyle güvenli lojistik sektörünün en güvenilir en büyük firması olan Brink’s, sizlere ufak değerli gönderileriniz (Low Value Parcel) için sektörün en kapsamlı ve en geniş sigorta güvencesini global deneyimi ile birlitke sunmaktadır.

104 ülkede müşterilerine LVP hizmeti sunan Brink’s operasyonunu en profesyonel şekilde müşterilerine sunmaktadır. Deneyimli kadrosu, işin uzmanı personelleri sayesinde en kaliteli hizmeti sunan Brink’s teknolojisiyle de operasyonunu destekleyerek müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her şeyi en hızlı şekilde ve tek ekran üzerinden sunar.

Ulusal kargo firmaları aracılığıyla değeri 10.000 USD limite kadar olan gönderilerinizi Türkiye’nin 81 iline en hızlı ve en güvenli şekilde; alıcılarınıza kapıdan kapıya teslimat servisi vermektedir.

LVP Hizmetimiz sizlere;

ü Tek ekrandan kargolarınızı takibini,maliyetlerini yönetme

ü Gönderilerinizi online olarak takip edebilme ve raporlama

ü Cep telefonları için geliştirdiğimiz ‘’Brink’s Vision TR’’ uygulaması ile kargo ve fatura takip edebilme imkanı

ü Sektörlere göre hizmet

ü Müşteri odaklı hizmet

Kargoların sorumluluk dışında tuttuğu küçük değerli paketlerinizi riske atmamak için Brink’s güvencesini tercih ediniz. Risk yerine Brink’s.

 
cartier pasha bracelet link push button deployment clasp replica fendi tag heuer aquaracer rubber black ft6027 hublot price list louis vuitton replica handbags cartier ballon bleu price rolex 6240 chanel replica handbags fake tag heuer formula one guide patek philippe sky moon tourbillon 5002p replica chanel replica rolex oyster perpetual datejust 31mm lady model rose gold jam tangan termahal dan termewah di dunia replica prada aquaracer calibre 5 price watch discussion forums prada replica bags