Ana sayfa | Hizmetler | Brink’s Kasalama Hizmetleri

Brink’s Kasalama Hizmetleri

Brink’s’in sağladığı kalite ve güvenirlilik ancak sektörde lider olan bir şirketin başarabileceği bir hizmettir.

Artık, ülkenin neresinde olursanız olun, ticari mevduat işlemlerine olanak veren nakit kasalama çözümleriyle somut olarak bulunmadığınız piyasalara ulaşabilir ve bu piyasalarda rekabet edebilirsiniz.

Banknot ve Madeni Para İşleme

Patentli, hızlı madeni para ekipmanını kullanarak, Brink’s diğer hizmet sağlayıcılarından daha fazla madeni para işlemektedir ve her ay milyonlarca madeni para paketi hazırlamaktadır. Gelişmiş banknot teknolojisi sayesinde, eşsiz bir sürat ve doğrulukla ülke genelindeki nakit merkezlerinde yüksek miktarda banknotu sayar, doğrular ve sınıflandırır.

 
cartier pasha bracelet link push button deployment clasp replica fendi tag heuer aquaracer rubber black ft6027 hublot price list louis vuitton replica handbags cartier ballon bleu price rolex 6240 chanel replica handbags fake tag heuer formula one guide patek philippe sky moon tourbillon 5002p replica chanel replica rolex oyster perpetual datejust 31mm lady model rose gold jam tangan termahal dan termewah di dunia replica prada aquaracer calibre 5 price watch discussion forums prada replica bags